T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
WEB SİTESİ GİZLİLİK VE ÇEREZ POLİTİKASI
Web sitemizi ziyaret edenlerin kişisel verilerini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlemekte ve gizliliğini korumaktayız. Bu Web Sitesi Gizlilik ve Çerez Politikası ile ziyaretçilerin kişisel verilerinin işlenmesi, çerez politikası ve internet sitesi gizlilik ilkeleri belirlenmektedir.
Çerezler (cookies), küçük bilgileri saklayan küçük metin dosyalarıdır. Çerezler, ziyaret ettiğiniz internet siteleri tarafından, tarayıcılar aracılığıyla cihazınıza veya ağ sunucusuna depolanır. İnternet sitesi tarayıcınıza yüklendiğinde, çerezler cihazınızda saklanır. Çerezler, internet sitesinin düzgün çalışmasını, daha güvenli hale getirilmesini, daha iyi kullanıcı deneyimi sunmasını sağlar. Oturum ve yerel depolama alanları da çerezlerle aynı amaç için kullanılır. İnternet sitemizde çerez bulunmamakta, oturum ve yerel depolama alanları çalışmaktadır.
Web sitemizin ziyaretçiler tarafından en verimli şekilde faydalanılması için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler tercih edilmemesi halinde tarayıcı ayarlarından silinebilir ya da engellenebilir. Ancak bu web sitemizin performansını olumsuz etkileyebilir. Ziyaretçi tarayıcıdan çerez ayarlarını değiştirmediği sürece bu sitede çerez kullanımını kabul ettiği varsayılır.
Web sitemizi ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz aşağıda sıralanan amaçlarla T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun olarak işlenmektedir:
Web sitemizi ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz, kişisel verilerinizin işlenme amaçları doğrultusunda, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize kanunen yetkili kamu kurumlarına ve özel kişilere Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında aktarılabilmektedir.
Çerezler, ziyaret edilen internet siteleri tarafından tarayıcılar aracılığıyla cihaza veya ağ sunucusuna depolanan küçük metin dosyalarıdır. Web sitemiz ziyaret edildiğinde, kişisel verilerin saklanması için herhangi bir çerez kullanılmamaktadır.
Web sitemiz birinci ve üçüncü taraf çerezleri kullanır. Birinci taraf çerezleri çoğunlukla web sitesinin doğru şekilde çalışması için gereklidir, kişisel verilerinizi tutmazlar. Üçüncü taraf çerezleri, web sitemizin performansını, etkileşimini, güvenliğini, reklamları ve sonucunda daha iyi bir hizmet sunmak için kullanılır. Kullanıcı deneyimi ve web sitemizle gelecekteki etkileşimleri hızlandırmaya yardımcı olur. Bu kapsamda çerezler;
İşlevsel: Bunlar, web sitemizdeki bazı önemli olmayan işlevlere yardımcı olan çerezlerdir. Bu işlevler arasında videolar gibi içerik yerleştirme veya web sitesindeki içerikleri sosyal medya platformlarında paylaşma yer alır.
Oturum Çerezleri (Session Cookies) |
Oturum çerezleri ziyaretçilerimizin web sitemizi ziyaretleri süresince kullanılan, tarayıcı kapatıldıktan sonra silinen geçici çerezlerdir. Amacı ziyaretiniz süresince İnternet Sitesinin düzgün bir biçimde çalışmasının teminini sağlamaktır. (ASP.NET_SessionId) |
Web sitemizde çerez kullanılmasının başlıca amaçları aşağıda sıralanmaktadır:
Farklı tarayıcılar web siteleri tarafından kullanılan çerezleri engellemek ve silmek için farklı yöntemler sunar. Çerezleri engellemek / silmek için tarayıcı ayarları değiştirilmelidir. Tanımlama bilgilerinin nasıl yönetileceği ve silineceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.allaboutcookies.org adresini ziyaret edilebilir. Ziyaretçi, tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerezlere ilişkin tercihlerini kişiselleştirme imkânına sahiptir.
Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki talepleri, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını Başvuru Formunu’nu Bakanlığımıza ileterek yapabilir. Talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvuruları ücretsiz olarak sonuçlandırılır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre ücret talep edilebilir.
Canik Belediyespor Kulübü Taekwondo takımı madalyaları sildi süpürdü.
Canik Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı yer şampiyonalara damga vurdu. Samsun'da düzenlenen Gençler Karadeniz Taekwondo Şampiyonası, Yıldızlar Karadeniz Taekwondo Şampiyonası ve Samsun Minikler İl Seçmeleri'nde rakiplerine aman vermeyen Canikli sporcular, önemli başarılara imza atarak şampiyonluk ve dereceler elde etti. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canikli sporcuları başarılarından dolayı kutladı.
Peş Peşe Şampiyonluklar
Samsun’da gerçekleştirilen şampiyona sonuçlarına göre Canik Belediyespor Kulübü sporcuları, Gençler Karadeniz Taekwondo Şampiyonası'nda Asiyenur Bilgin, Canel Altun, İlayda Ulubay birinci, Efsa Suden Çetin ikinci, Esmanur Keskin ve Beyza Alpyağıl üçüncü, Yıldızlar Karadeniz Taekwondo Şampiyonası'nda Muhammet Tuna Çon birinci, Bahattin Altıkat, İremsu Kaya, Yağmur Bodur üçüncü, Taekwondo Minikler İl Seçmeleri'nde ise Yağmur Bodur ve Duru Bodur üçüncü oldu.
Başkan İbrahim Sandıkçı’dan Tebrik
Canik Belediyespor Kulübü sporcularını başarılarından dolayı tebrik eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canikli sporcularımız her geçen gün başarılarına yenilerine eklemeye, bizlere sevinç ve gurur yaşatmaya devam ediyor. Gençler Karadeniz Taekwondo Şampiyonası, Yıldızlar Karadeniz Taekwondo Şampiyonası ve Samsun Minikler İl Seçmeleri'nde şampiyonluk ve dereceler elde eden Canik Belediyespor Kulübü sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sporcularımızın yetişmesinde katkılarda bulunan ailelerine, Canik Belediyespor Kulübü antrenörümüz Nuran Arslan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Adres: Karşıyaka Mah. İlkbahar Sok. Canik / SAMSUN
E-posta: [email protected]
© 2021 - Canik Belediyesi - Bilgi İşlem Müdürlüğü
Adres: Karşıyaka Mah. İlkbahar Sok. Canik / SAMSUN E-posta: [email protected]
© 2021 - Canik Belediyesi - Bilgi İşlem Müdürlüğü